Son Dakika Haberleri
Home » Kurye » BAYRAMPAŞA Kurye
bayrampaşa kurye
bayrampaşa kurye

BAYRAMPAŞA Kurye

Bayrampaşa Kurye Hizmeti almak için

Bayrampaşa ‘da Kurye hizmetleri Bayrampaşa semtinde motorlu kuryelerimiz ile günün her saatinde kurye hizmeti verilmekte olup, Kurye hizmetimiz ile Bayrampaşa ‘dan istediğiniz her semte ihtiyaçlarınız doğrultusunda Kurye gönderileri yapabilir veya kurye gönderilerinizi aldırabilirsiniz. Akatlar ‘dan motorlu kurye ihtiyacınız için 444 50 44  numaralı hattımızdan E-Kurye yi arayarak talepte bulunmanız durumunda. Size En yakın moto kuryemiz vermiş olduğunuz sipariş doğrultusunda gönderinizi 30-45 dk içerisinde teslim alınacaktır. İstanbul genelinde moto kurye hizmet süreleri şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip  Ekspres Kurye Gönderileri : 30-60 dk arasında teslim edilir.

Bayrampaşa ’da Moto Kurye hizmetleri ve avantajları firmalar tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işler daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş edilmektedir. İşyeri dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel alımı ile getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olmaktadır. Aynı zamanda alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işler yavaşlamaktadır. Tüm bu sorunlar göz önüne alındığında E-Kurye ile çalışmak tüm İstanbul ve Bayrampaşa geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir Kurye şirketinden her an hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözümdür.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 444 50 44 Bayrampaşa Kurye

Bir önceki yazımız olan Beykoz Kurye başlıklı makalemizde Beykoz Kurye ve beykoz Motorlu Kurye hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir