Son Dakika Haberleri
Home » Kurye » Beykoz Kurye
Beykoz kurye
Beykoz kurye

Beykoz Kurye

Beykoz Kurye Olarak  hizmetleri Motorlu Kuryelerimiz ile günün her saatinde verilmektedir.  Kurye hizmetimiz ile Beykoz  semtinden istediğiniz her semte KURYE gönderileri yapabilir veya istediğiniz her semtten kurye gönderisi  aldırabilirsiniz. Beykoz ‘dan motorlu kurye ihtiyacınız için 224 1 224 numaralı hattımızdan arayarak Kurye talebinde bulunmanız durumunda. Size En yakın MOTO KURYEMİZ  vermiş olduğunuz sipariş doğrultusunda gönderinizi 30-45 dk içerisinde teslim alınacaktır.

Beykoz Kurye olarak İstanbul genelinde vermiş olduğumuz Motorlu Kurye hizmet süreleri şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Ekspres Kurye Gönderileri : 30-60 dk arasında teslim edilir.

Beykoz ’de Moto Kurye hizmetleri ve avantajları firmalar tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işler daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş edilmektedir. İşyeri dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel alımı ile getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olmaktadır. Aynı zamanda alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işler yavaşlamaktadır. Tüm bu sorunlar göz önüne alındığında E-Kurye ile çalışmak tüm İstanbul ve Beykoz  geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir Motorlu Kurye şirketinden her an hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözümdür.

Bir önceki yazımız olan istanbul kurye başlıklı makalemizde Motor Kurye, istanbul kurye ve Motor Kurye İstanbul hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir