Son Dakika Haberleri
Home » Moto Kurye » Beyoğlu Moto Kurye
Beyoğlu Moto Kurye
Beyoğlu Moto Kurye

Beyoğlu Moto Kurye

Beyoğlunda Motosikletli Kurye Hizmeti

Beyoğlu semtinde motorlu kuryelerimiz ile günün her  saatinde kurye hizmeti verilmekte olup,Moto kurye hizmetimiz ile Beyoglu‘da istediğiniz her semte ihtiyaçlarınız doğrultusunda Kurye gönderimlerinizi yapabilir veya kurye gönderilerinizi aldırabilirsiniz.

Beyoğlu’ndaki  motorlu kurye ihtiyacınız için 444 50 44  numaralı hattımızdan E- Kurye yi  arayarak talepte bulunmanız durumunda. Size En yakın moto kuryemiz  vermiş olduğunuz sipariş doğrultusunda gönderinizi 30-45 dk içerisinde teslim alınacaktır.

İstanbul genelinde Motorlu Kurye hizmet  sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri  :  120-180 dk arasında teslim edilir.

Ekspres Kurye Gönderileri :   60-120  dk arasında teslim edilir.

Vip Kurye Gönderileri         :   30-60 dk arasında teslim edilir.

Beyoğlu’da Moto Kurye hizmetleri ve avantajları firmalar tarafından  yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işler daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş edilmektedir. İşyeri dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel alımı ile getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olmaktadır. Aynı zamanda alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işler yavaşlamaktadır.

Tüm bu sorunlar göz önüne alındığında Lider Kurye ile çalışmak tüm İstanbul ve Beyoğlu geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir  Moto Kurye şirketinden her an hizmet  alabilmek büyük bir kolaylık ve çözümdür.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN  444 50 44 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir